DOPRAVA U NÁS ZDARMA!!!

    Stále sa snažíme zdokonaľovať naše služby a uľahčovať zákazníkom proces doručovania zakúpeného tovaru z tohto dôvodu sme sa rozhodli doručovať tovar zákazníkom na naše náklady.  • Po odsúhlasení ceny a potvrdení objednávky zákazníkom, pripravíme tovar na rozvoz. U nás zakúpený tovar putuje priamo z veľkoskladu k vám ( domov, na stavbu či do štúdia).

    Firma SEVAKO si vyhradzuje právo na dodaciu lehotu 4 až 8 týždňov u vybraného sortimentu (sanita, dizajnové radiátory...)


  • Používame moderné informačné technológie na logistickú správu tovaru cestujúceho z veľkoskladu priamo k vám. Administratíva, logistika, inventúra a cashflow sa u nás vykonávajú automatizovane, čím sa šetrí ľudská práca, znižuje sa chybovosť a zvyšuje sa bezpečnosť transakcií.


  • Rozvoz tovaru zabezpečujeme každý pracovný deň po celom území Slovenska samozrejme zadarmo na miesto určené zákazníkom v objednávke. V deň rozvozu tovaru prepravca telefonicky oznámi orientačný čas doručenia zásielky.


  • Objednávateľ je povinný zabezpečiť prístupovú cestu k miestu vykládky tovaru. Prepravca tovar vykladá sklápacou plošinou a paletovým vozíkom pod najbližší možný prístrešok v závislosti na prístupovej ceste.


  • Objednávateľ je povinný zabezpečiť osobu, ktorá prevezme a dôkladne skontroluje doručený tovar


  • Poškodenie tovaru, prípadne odchýlky farby (u dlažby), a iné nezrovnalosti treba zapísať v dodacom liste prepravcovi.


sevako 2011 All rights reserved:::design by 4D studio